חברי ועד מנהל

בועז אמיתי​

יו״ר הועד המנהל

בועז אמיתי, יזם, תעשיין. נולד וגדל ברמת השרון. שירת במלחמת ששת הימים בסיירת חטיבה 7 ונפצע בקרבות בצפון סיני. למד הנדסת אלקטרוניקה במכון הטכנולוגי של אלינוי (IIT). לאחר עבודה של יותר מעשור בתעשיית ההייטק בישראל, עבר בסוף שנות השמונים למזרח אסיה, והקים תעשיה לפיתוח וייצור ציוד אלקטרוני רפואי בהונג קונג ובסין. בעשור האחרון פעל במסגרות פוליטיות שונות מתוך כוונה לחולל שינוי מבני עמוק שיהפוך את האזרחים לריבונים.

ד״ר שירז קליר

חברת הועד המנהל

שירז קליר היא בעלת דוקטורט בביולוגיה של מערכות ממכון ויצמן למדע. היא עוסקת בהטמעת טכנולוגיות מוקדמות, שמקורן באקדמיה, בתעשייה הביוטכנולוגית, תוך ניסיון לגשר על הפער בין חקר המדע הבסיסי באקדמיה והדגש היישומי שקיים בתעשייה. בנוסף, שירז היא סטודנטית לפילוסופיה, ומלמדת קורס בפילוסופיה של המדע, שמטרתו להקנות לסטודנטים למדעי החיים ראייה רחבה יותר של המחקר שלהם, שחורגת מהמשימות והמטרות המידיות במחקר.

עמנואל שחף

חבר הועד המנהל

בוגר הטכניון, רב תחומי, גמלאי של משרד רוה״מ, פעיל פוליטי וחברתי, מקדם פדרציה כמתווה חלופי לשתי מדינות.

יורם צברי

חבר הועד המנהל

בוגר למדעים במתמטיקה שימושית מהטכניון ותואר נוסף במשפטים. שימש כאיש חקר ביצועים וניתוח מערכות במו״פ משרד הביטחון ובתפקידי ניהול בכירים במערכת הבנקאית. כיום, בעל משרד עו״ד ויזם עסקי.

אדר סקר

חבר הועד המנהל

אדריכל, אדר סקר הוא בוגר בצלאל ובעל תואר שני בעיצוב סביבתי מאוניברסיטת הרווארד. הוא מייסד ובעלים של משרד אדריכלים הפועל להתחדשות עירונית. הוא מתמחה בהפיכת שינויים סביבתיים במרחב לכלי שבאמצעותו ניתן לשפר את התפקוד החברתי והקהילתי.

פרופ' מיכה פופר

חבר הועד המנהל

פרופסור מן המנין אמריטוס במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה. היה בעברו ראש המגמה לפסיכולוגיה ארגונית–תעסוקתית, מפקד בית הספר למנהיגות של צה"ל, ממייסדי ומנהל המרכז למנהיגות איכותית בזיכרון יעקב. ממייסדי ותנועת lead, עמית מחקר במכון המחקר של צבא ארה"ב (ARI). חוקר ומרצה אורח באוניברסיטאות ווסטרן אונטריו וסיימון פרייזר בקנדה, והמרכז למנהיגות בקלרמונט קליפורניה. מחברם של תשעה ספרים ו-90 מאמרים בכתבי עת בינלאומיים העוסקים במנהיגות ולמידה ארגונית.

המכון למחשבה ישראלית מזמינכם להיות מחברי המכון ולהירשם לניוזלטר שלנו!

בתור חברי המכון תקבלו, מיילים על תכני המכון, הזמנות להרצאות, ותוכלו לנהל תקשורת בין-אישית איתנו ולשאול כל שאלה שעולה ברוחכם. כמו כן, תכנים אקסלוסיביים שרק חברים מקבלים

בואו לחשוב יחד איתנו...